dijous, 19 de maig de 2016

Classificació Crono Cap de Creus de Pau

Aquí teniu la classificació de la primera prova de la lligueta de Cronos del Cap de Creus 2016 celebrarà al municipi de Pau el passat dissabte 14 de maig. 

També podreu trobar les fotos a l’apartat de fotos del bloc. 

Ens tornem a veure el proper 11 de juny a la primera Crono-Baixada que es celebrarà a la província i serà puntuables per la lligueta de Cronos del Cap de Creus.


Posició
Dorsal
Cognoms i Nom
Club
Temps Arribada
Posició. Cat.
Categoria
1
23
GARCIA SANCHEZ, DAVID
00:35:52
1
Absolut-M
2
11
MARTIN MEDINA, GERBER
Club Pirinenc Andorrà
00:36:12
2
Absolut-M
3
28
CRUZ INFANTES , JOSELUIS
La Sansi
00:37:25
3
Absolut-M
4
42
CRUZ, MIQUEL
00:37:51
4
Absolut-M
5
41
JIMENEZ, HECTOR
00:37:57
5
Absolut-M
6
5
ANTONIO BONET, MIQUEL
00:40:20
6
Absolut-M
7
43
PERER, HECTOR
00:40:55
7
Absolut-M
8
37
GARCIA CAMPANON, JORDI
00:41:59
1
Màster-M
9
9
SERDÀ FERRER, ESTEVE
Madteam
00:42:08
2
Màster-M
10
4
GRABOLEDA, ENRIC
Club Excta. Empordanés
00:42:19
3
Màster-M
11
26
GÓMEZ ROJAS, ALBERTO
Reptes Dr. Soler
00:43:03
8
Absolut-M
12
16
RIERA DUÑACH, XAVIER
TRAMUNTANYA
00:43:29
1
Sub-23-M
13
22
SEGURA GOLFERICHS, ALBA
MATXACUCA
00:43:52
1
Absolut-F
14
35
PALLÉS DARNÉ , JOAQUIM
Club Esportiu Albons
00:45:35
4
Màster-M
15
13
GUARDIA BALMAÑA, ROBERT
Club Esportiu Albons
00:45:42
9
Absolut-M
16
33
MARTIN MARIN, JUAN DIEGO
00:45:48
10
Absolut-M
17
2
OSUNA HENARES, JESÚS
TRAMUNTANYA
00:45:51
5
Màster-M
18
20
BRUSES PINART, ROMA
00:46:04
11
Absolut-M
19
39
BATLLE REIXACH, JORDI
block agullana
00:46:47
12
Absolut-M
20
34
MIRABETE LARA, JOSEP
TRAMUNTANYA
00:47:42
13
Absolut-M
21
1
BARBETA MOLINOS, KILIAN
00:48:06
14
Absolut-M
22
8
COSTA ARNAU, XAVIER
Eyjafjallajökull Running Club
00:48:37
15
Absolut-M
23
29
RUANO CERVERA, GERMAN
TRAMUNTANYA
00:48:50
6
Màster-M
24
17
CARBONES ANDORRA, DAVID PRO
TRAMUNTANYA
00:50:01
7
Màster-M
25
19
BULDÓN VICENTE, XAVI
Tramuntanya
00:50:31
16
Absolut-M
26
36
D'ARMENGOL PARRA, PAU
Tramuntanya Llança
00:52:28
17
Absolut-M
27
14
GUTIÉRREZ , PATTY
Karpos-Draps-diversport
00:53:17
2
Absolut-F
28
10
EIZMENDI, AINTZANE RUIZ EIZMENDI
Madteam
00:53:56
18
Absolut-M
29
6
PUJOLAR RIBERA, ALBERT
TRAMUNTANYA
00:54:06
8
Màster-M
30
7
MARTINEZ CUGOTA, XAVIER
00:55:24
19
Absolut-M
31
32
RUANO AFONSO, ADRIÀ
TRAMUNTANYA
00:56:01
2
Sub-23-M
32
38
FAGES, MARINA
00:56:18
3
Absolut-F
33
40
DOMINGUEZ, BEA
00:56:26
4
Absolut-F
34
18
MOTERA FULCARÀ, JORDI
TRAMUNTANYA
01:00:44
9
Màster-M
35
30
SERRA CATALAN, DESIRÉE
01:01:29
5
Absolut-F
36
27
EGEA SAYÓ, LÍDIA
Tramuntanya Llançà
01:04:20
6
Absolut-F
37
31
CASIÑOL PARRA, DAVID
01:04:50
20
Absolut-M
38
12
FONT LOPEZ, EVA
els reptes del doctor soler
01:07:34
7
Absolut-F
39
25
VENTURA GUARRO, JOSEP VENTURA
CENTRE EXCURSIONISTA SALTENC
01:09:46
10
Màster-M

Cap comentari:

Publica un comentari